close
تبلیغات در اینترنت
بازی ps3
عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر
نویسنده:
تاریخ: جمعه 21 / 11 / 1390
دسته:
بازدید: 125


http://gamehouse.rozup.in/The_Bigs_2.jpgبازی The Bigs 2 از سری بازی های ورزشی شرکت 2K میباشد که سایت خانه بازی سری ps3 این بازی زیبا را برای علاقه مندان به بازی بیسبال تهیه کرده است . این بازی با گرافیک بالا و حیجانی که دارد میتواند شما را ساعت ها پای کنسولتان میخ کوب کند و شما نهایت لذت را از این بازی زیبا ببرید...

برای دانلود و مشاهده ی تصاویری از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید...


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: دو شنبه 10 / 11 / 1390
دسته:
بازدید: 117


http://gamerinvestments.com/video-game-stocks/wp-content/uploads/2010/10/castlevania-lords-of-shadow-box.jpgاینبار سایت خانه بازی یک بازی بسیار بسیار زیبا برای کاربران عزیز این سایت قرار داده است.,بازی Castlevania: Lords of Shadow یک بازی اکشن زیبا است که از لحاظ داستان بازی و گرافیک همه ی شما را روی صندلی هایتان میخ کوب میکند.گرافیک بی نظیر این بازی بسیار در طول بازی حس میشود.داستان بازی نیز که نقش مهمی در برتر شدن این بازی دارد نیز بی نظیر است.در کل بازی Castlevania: Lords of Shadow یک بازی کامل از همه ی لحاظ است و سایت خانه بازی این بازی را برای کاربرای عزیز سایت قرار داده است...

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: جمعه 18 / 9 / 1390
دسته:
بازدید: 110

Earth Defence cover small دانلود بازی Earth Defense Force: Insect Armageddon برای PS3

 

Earth Defense Force: Insect Armageddon یک بازی سوم شخص تیراندازی می باشد که توسط کمپانی Vicious Cycle Software ساخته شده است و برای کنسول های PS3 و XBOX360 عرضه می شود. ماجرای این بازی مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد که حشرات خطرناک و کشنده ای به سمت زمین می آیند و شما باید با آن ها مقابله نمایید. شما در این بازی نقش "رعد آلفا" را دارید ، کسی که در برابر موج عظیمی از حشرات و روبات های دشمن به جنگ می پردازد. حشرات کشنده در شهر دترویت حضور دارند و تنها کسی که می تواند جلودار این حشرات باشد ، گروه دفاعی زمین یا همان EDF می باشند. گرافیک بازی به مقدار بسیار زیادی بهبود پیدا کرده ولی هنوز هم اثراتی از بازی های تیراندازی قدیمی در این بازی دیده می شود. کنترل وسایل نقلیه اصلاح شده است و تانک ها و وسایل جنگی عظیم نیز دست خوش تغییراتی شده اند. به طور کلی ، این نسخه از بازی ، از نسخه های پیشین بسیار حرفه ای تر ساخته شده و عیب های زیادی از بازی برطرف شده است. شما از هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت game house دریافت نمایید.


برچسب ها : ,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: جمعه 18 / 9 / 1390
دسته:
بازدید: 114

Transformers Dark of the Moon cover small دانلود بازی Transformers Dark of the Moon برای PS3

 

سه سال از زمانی که مگاترون و Deception ها به دنیا حمله ور شدند می گذرد. رهبران زمین باور کردند که مگاترون در نبرد سر این کره خاکی به شکست رسیده و متوقف شده است. ولی ماجرا از ذهن آپتیموس پرایم به صورت دیگری است و او از قضایای بیشتری اطلاع دارد ! یک سری بیگانه در حال حرکت به سمت زمین دیده شده اند که نقشه مگاترون را می خواهند عملی بسازند. نقشه ای که رعب و وحشت را میان مردم بیندازد و جنگی ویرانگر را بوجود آورد. تمامی طرح این جنگ برای نابودی دشمن اصلی مگاترون به نام Shockwave می باشد ! اتوبات ها باید مگاترون را دستگیر نمایند و Shockwave را قدرتمند و سرزمین خانگی خود را از حمله بیگانگان محافظت کنند ! شما از هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت gamehouse دریافت نمایید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نویسنده:
تاریخ: جمعه 18 / 9 / 1390
دسته:
بازدید: 118

Infamous2 cover small دانلود بازی Infamous 2 برای PS3

 

 

همانند بسیاری از استودیوهای Sony، استودیوی Sucker Punch هم در این نسل تصمیم گرفت که بجای بازی های پلتفرمر، بیشتر روی اکشن جدی کار کند. نتیجه کار این استودیو، بازی زیبای inFamous بود که در فضای Open-World اتفاق می افتد. پس از حوادث نسخه قبل، Sucker Punch اینبار خیلی مجهزتر inFamous 2 را عرضه کرده است.

پس از این که کول مکگراث (Cole McGrath) در نسخه قبل موفق به کشتن کسلر (Kessler) شد، سر و کله یک هیولای بزرگ پیدا می شود که قدرت او بسیار بیشتر از کول است. این هیولا Empire City را نابود می کند و حال کول با یک مأمور NSA به نام لوسی کو (Lucy Kuo) آشنا می شود که در حقیقت یکی از دوستان جان وایت (John White) از نسخه قبل است. کو به کول پیشنهاد می کند که به شهر New Marais بیاید، چون جهت حرکت هیولا بزرگ از Empire City به سمت این شهر است. حال داستان بازی در شهر New Marais اتفاق می افتد، جایی که باید کول تمام تلاش خود را بکند تا طی چند روز آینده که هیولا به این منطقه می رسد، خود را قدرتمند کند و با کمک افراد خاصی مثل دکتر ولف (Dr. Wolfe) که در حقیقت Ray Sphere را با کسلر ساخته، جلوی هیولا را بگیرند. اما ماجرا به این سادگی ها هم نیست.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,